پنجشنبه 27 دی 1397
قالب وردپرس
خانه / اخبار / کنایه سنگین نماینده ولی فقیه در سپاه به احمدی‌نژاد

کنایه سنگین نماینده ولی فقیه در سپاه به احمدی‌نژاد

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه پست‌ها و مسئولیت‌ها برخی انسان‌ها را منحرف می‌کند، گفت: افرادی که در جایگاهی قرار می‌گیرند، باید مراقب عملکرد خود باشند تا دچار تغییر نشوند، شیطان برای فریب هر فردی نقشه‌ای دارد.

به گزارش پیشتاز خبر حجت‌الاسلام علی سعیدی در مراسم گرامیداشت ایام‌الله دهه بصیرت که در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر برگزار شد، با اشاره به اینکه خداوند متعال در آیات قرآن کریم بر لزوم ثابت قدم بودن مؤمنان در مسیر حق تاکید کرده است، اظهار کرد: برخی با وجود اینکه در مقطعی عملکرد مطلوبی دارند اما به تدریج دچار اختلاف و انحراف می‌شوند.

وی با تاکید بر اینکه زندگی‌نامه برخی از یاران پیامبر اسلام(ص) نشان از تغییر آنها بر اساس گذشت زمان است، عنوان کرد:‌ همانطور که اگر انسان مسیر درست را طی نکند دچار لغزش می‌شود انقلاب نیز بدون حرکت در مسیر درست دچار لغزش می‌شود، برخی انقلاب‌ها در دوره‌ای به شیوه مطلوب عمل کردند اما در دوره‌ای دیگر دچار توقف شدند.

وی خاطرنشان کرد:‌ برخی گاهی دچار لغزش‌های اخلاقی و برخی دیگر با مشکل لغزش‌های مالی روبرو می‌شوند، شیطان برای هر فردی دام متفاوتی را درنظر گرفته تا بتواند افراد را به سمت گمراهی هدایت کند.

حجت‌الاسلام سعیدی مطرح کرد: ریزش، سیاسی نیز می‌تواند باشد چراکه گاهی رئیس جمهور، نماینده مجلس، فرماندار و استاندار نیز می‌تواند در دوره‌ای درست عمل کند و در دوره دیگری عملکرد اشتباهی داشته باشد، اما فرد مؤمن بر اساس تغییر وضعیت‌ها برخوردها و ارتباطات خود را دنبال می‌کند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران یادآور شد: برخی از افراد از ابتدا منافق هستند و با پنهان کردن چهره واقعی خود در مشاغل و مسؤولیت‌ها قرار می‌گیرند، اما برخی دیگر در ابتدا سالم هستند و در چارچوب عمل می‌کنند و با حرکت در مسیر دچار انحراف می‌شوند که این موضوع مهم باید در شرایط کنونی جامعه اسلامی مورد توجه قرار گیرد.(ایلنا)

درباره ی aghaz

همچنین ببینید

بانک و خودرو بازیگران اصلی بورس شدند

در معاملات بورس تهران قیمت سهم‌های بانکی به رشد شاخص‌های بازار دامن زد و علیرغم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *