شنبه 27 بهمن 1397
قالب وردپرس
خانه / تیتر یک / نفرات سوم اوزان ده‌گانه کشتی آزاد جام تختی مشخص شدند

نفرات سوم اوزان ده‌گانه کشتی آزاد جام تختی مشخص شدند

نفرات سوم رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام تختی در کرمانشاه مشخص شدند.

به گزارش ایسنا، سی و نهمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام جهان پهلوان تختی با حضور کشتی گیران مدعی داخلی در کنار آزادکارانی از ۹ کشور آذربایجان، ترکیه، روسیه، ارمنستان، مجارستان، هلند، بلاروس، قرقیزستان و گرجستان از صبح دیروز (پنج‌شنبه) در سالن امام خمینی (ره) کرمانشاه در حال برگزاری است و عصر امروز با مشخص شدن نفرات و تیم‌های برتر به پایان می‌رسد.

در پایان مسابقات صبح روز دوم رقابت‌های شانس مجدد و رده بندی برگزار شد که نفرات زیر به عنوان‌های سوم و پنجم رسیدند.
همچنین در وزن ۹۷ کیلوگرم با توجه مجوز پزشکی کشتی گیر آذربایجانی، علیرضا گودرزی عنوان نخست رسید.

۵۷ کیلوگرم: ۳- رضا اطری و غمزات حاجی خالیدوف (مجارستان) ۵- نادر حاج آقا نیا و سمانبیکوف (قرقیزستان)
۶۱- کیلوگرم: ۳- میرجلال حسن زاده (آذربایجان) و بهنام احسان پور ۵- مجید داستان و ایمان صادقی
۶۵ کیلوگرم: ۳- امیر محمد یزدانی و عبدالرزاق اف (قرقیزستان) ۵- پیمان بیابانی و مرتضی قیاسی
۷۰ کیلوگرم: ۳- مهدی یگانه جعفری و صفا آکسوی (ترکیه) ۵- فرهاد نوری و اسلام اروزبکوف (قرقیزستان)
۷۴ کیلوگرم: ۳- خاچاطور پاپیکیان (ارمنستان) و حامد رشیدی ۵- الکساندر هریهاروویچ (بلاروس) و شماگی تودویا (گرجستان)
۷۹ کیلوگرم: ۳- محمدجواد حمیدی و علی سوادکوهی ۵- سجاد غلامی و نصیراف (قرقیزستان)
۸۶ کیلوگرم: ۳- مرصاد مرغزاری و عثمان گوجن (ترکیه) ۵- مسعود مددی و حسین خداکرمی
۹۲ کیلوگرم: ۳- شریف شریف اف (آذربایجان) و حسین شهبازی ۵- محمدحسین فیروزپور و شامیل زوبایروف (آذربایجان)
۹۷ کیلوگرم: ۱- علیرضا گودرزی ۲- نورماگومد گادجیف (آذربایجان) ۳- دانیال شریعتی نیا و حامد طالبی زرین کمر ۵- نورداولتوف (قرقیزستان) و ماگومد موسی یف (قرقیزستان)
۱۲۵ کیلوگرم: ۳- امین طاهری و آندرانیک گالستیان (ارمنستان) ۵- الکسی ژورژولیانی (گرجستان) و علیرضا گرزبر

نتایج دیدارهای رده بندی به شرح زیر است:
۵۷ کیلوگرم:
رضا اطری ۵- نادر حاج آقا نیا صفر
غمزات حاجی خالیدوف (مجارستان) ۴- سمانبیکوف (قرقیزستان) ۳
۶۱ کیلوگرم:
میرجلال حسن زاده (آذربایجان) برنده – مجید داستان (حاضر نشد)
بهنام احسان پور ۴- ایمان صادقی ۱
۶۵ کیلوگرم:
امیرمحمد یزدانی ۸- پیمان بیابانی ۷
عبدالرزاق اف (قرقیزستان)، برنده مرتضی قیاسی (حاضر نشد)
۷۰ کیلوگرم:
مهدی یگانه جعفری ۶ – فرهاد نوری ۳
صفا آکسوی (ترکیه) ۲- اسلام اوروزبکوف (قرقیزستان) ۱
۷۴ کیلوگرم:
خاچاطور پاپیکیان (ارمنستان) ۹– الکساندر هریهاروویچ (بلاروس) ۳
حامد رشیدی ۳ ضربه فنی – شماگی تودویا (گرجستان) صفر
۷۹ کیلوگرم:
محمدجواد حمیدی ۱۳- سجاد غلامی ۲
علی سوادکوهی ۷- نصیراف (قرقیزستان) ۵
۸۶ کیلوگرم:
مرصاد مرغزاری، برنده – مسعود مددی (حاضر نشد)
عثمان گوجن (ترکیه) ۱۲- حسین خداکرمی ۱
۹۲ کیلوگرم:
شریف شریف اف (آذربایجان) ۱۰- محمدحسین فیروزپور صفر
حسین شهبازی ۴- شامیل زوبایروف (آذربایجان) ۲
۹۷ کیلوگرم:
دانیال شریعتی نیا ۱۱- نورداولتوف (قرقیزستان) صفر
حامد طالبی زرین کمر ۵- ماگومد موسی یف (قرقیزستان) صفر
۱۲۵ کیلوگرم:
امین طاهری ۱۵- الکسی ژورژولیانی (گرجستان) ۶
آندرانیک گالستیان (ارمنستان) برنده – علیرضا گرزبر (حاضر نشد)

نتایج کامل مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:

۵۷ کیلوگرم:
مقدماتی:
علیرضا سرلک ۶- ایگور پوتاپوف (روسیه) ۲
یک هشتم:
احمد دومان (ترکیه) ۸- نادر حاج آقا نیا ۶
افشین رحمانی ۹- سید علی عظیمی ۲
رضا اطری ۳- پرویز ابراگیم اف (آذربایجان) ۲
واقیناک ماتوسیان (ارمنستان) ۱۳- محسن ملکی ۲
غمزات حاجی خالیدوف (مجارستان) ۲ ضربه فنی – محمد طهمابی ۱
میثم فیروزآبادی ۵- رضا علیجان زاده
میخائیل ایوانوف (روسیه) ۹- یونس سرمستی ۵
اسمانبیکوف (قرقیزستان) ۸- علیرضا سرلک ۴
یک چهارم:
احمت دومان (ترکیه) ۸ ضربه فنی – افشین رحمانی
رضا اطری ۱۳- واقیناک ماتوسیان (ارمنستان) ۲
غمزات حاجی خالیدوف (مجارستان) ۸- میثم فیروزآبادی ۶
میخایل ایوانوف (روسیه) ۴- سانابیکوف (قرقیزستان) ۲
نیمه نهایی:
میخائیل ایوانوف (روسیه) ۹- غمزات حاجی خالیدوف (مجارستان) ۴
احمت دومان (ترکیه) ۹- رضا اطری ۵
شانس مجدد:
نادر حاج آقا نیا ۶- افشین رحمانی ۵
سمانبیکوف (قرقیزستان)، برنده – یونس سرمستی (حاضر نشد)
رده بندی:
رضا اطری ۵- نادر حاج آقا نیا صفر
غمزات حاجی خالیدوف (مجارستان) ۴- سمانبیکوف (قرقیزستان) ۳

۶۱ کیلوگرم:
مقدماتی:
محمد نامجومطلق ۶- گئورگی گونیاشویلی (گرجستان) ۱
ایمان صادقی ۷ ضربه فنی – سدات اوزدمیر (ترکیه) ۳
ژولدوشبیکوف (قرقیزستان) ۴ ضربه فنی – میرعلی باوفا سادات (صفر)
بهنام احسان پور ۱۱- اسداله لاچینوف (بلاروس) ۱۰
یک چهارم:
احمد گوارزاتیلوف (آذربایجان)، برنده- مجید داستان (شرکت نکرد)
میرجلال حسن زاده (آذربایجان) ۵- رحمان رحیم پور ۲
ایمان صادقی ۵- محمد نامجو مطلق صفر
ژولدوشبیکوف (قرقیزستان) ۵- بهنام احسان پور ۴
نیمه نهایی:
احمدنبی گواارزاتیلوف (آذربایجان) ۶- میرجلال حسن زادا (آذربایجان) ۵
اولوبک ژولدوشبکوف (قرقیزستان) ۱۱- ایمان صادقی ۶
شانس مجدد:
بهنام احسان پور ۱۴- میرعلی باوفا سادات ۴
رده بندی:
میرجلال حسن زاده (آذربایجان) برنده – مجید داستان (حاضر نشد)
بهنام احسان پور ۴- ایمان صادقی ۱

۶۵ کیلوگرم:
مقدماتی:
مرتضی قیاسی ۱۳- صلاح‌الدین کلیچسالیان (ترکیه) ۲
عبدالرزاقوف (قرقیزستان) ۶- افشین خوشبخت ۴
ارنازار آکماتالیف (قرقیزستان) ۱۳- امیرحسین مقصودی ۳
پیمان بیابانی ۴- علی رحیم زادا (آذربایجان) ۳
وازگن توانیان (ارمنستان) ۳- مهدی عشقی صفر
گئورگی روازیشویلی (گرجستان) ۱۳- آکاکی کمرتلیدزه (گرجستان) ۲
امیرمحمد یزدانی ۱۴- مسعود نیازی ۵
یک چهارم:
مرتضی قیاسی ۲- مهران شیخی ۱
ارنازار آکماتالیف (قرقیزستان) ۷- عبدالرزاق اف (قرقیزستان) صفر
پیمان بیابانی ۴- وازگن توانیان (ارمنستان) ۳
گئورگی روازیشویلی (گرجستان) ۱۰- امیرمحمد یزدانی ۴
نیمه نهایی:
گئورگی روازیشویلی (گرجستان) ۹- پیمان بیابانی ۸
ارنازار آکماتالیف (قرقیزستان) ۷- مرتضی قیاسی ۶
شانس مجدد:
امیرمحمد یزدانی ۱۰- اکاکی کمرتلیدزه (گرجستان) صفر
عبدالرزاق اف (قرقیزستان)، برنده – امیرحسین مقصودی (حاضر نشد)
رده بندی:
امیرمحمد یزدانی ۸- پیمان بیابانی ۷
عبدالرزاق اف (قرقیزستان)، برنده مرتضی قیاسی (حاضر نشد)

۷۰ کیلوگرم:
مقدماتی:
مهدی یگانه جعفری ۳- سیرگاگ (قرقیزستان) ۲
فرزاد عموزاده ۳- سرحات ارسلان (ترکیه)
میثم نصیری ۷- آقا حسین مصطفی یف (آذربایجان) ۴
اسلام روزبکوف (قرقیزستان) ۸- حسین مصطفوی ۶
صفا آکسوی (ترکیه) ۱۲- گئورگ خیخیان (ارمنستان) ۲
ایمان رحمانی زاده ۸- حسین شاخبانوف (بلاروس) ۵
یک چهارم:
یونس امامی ۷- فرهاد نوری ۱
مهدی یگانه جعفری ۲- فرزاد عموزاده ۱
میثم نصیری ۹ ضربه فنی – اسلام روزبک (قرقیزستان) ۳
صفا آکسوی (ترکیه) ۶- ایمان رحمانی زاده ۴
نیمه نهایی:
یونس امامی، برنده ۶- مهدی یگانه جعفری ۶
میثم نصیری ۶- صفا آکسوی (ترکیه) ۴
شانس مجدد:
اسلام اوروزبکوف (قرقیزستان) ۹- آقا حسین مصطفی یف (آذربایجان) ۴
رده بندی:
مهدی یگانه جعفری ۶ – فرهاد نوری ۳
صفا آکسوی (ترکیه) ۲- اسلام اوروزبکوف (قرقیزستان) ۱

۷۴ کیلوگرم:
مقدماتی:
ژامبولوف (قرقیزستان) ۶- علیرضا کشاورز ۱
خاچاطور پاپیکیان (ارمنستان) ۱۴ ضربه فنی – نوید زنگنه ۹
مسعود کمروند ۶- واروژان کاجویان (ارمنستان) ۲
حامد رشیدی ۱۲- محمد امیری ۲
شماگی تودویا (گرجستان)، برنده- اسلام شکوهی (شرکت نکرد)
رضا افضلی ۱۰- امیرحسین کاووسی صفر
یک چهارم:
حاجی مراد گادجیف (آذربایجان) ۵- الکساندر هریهاروویچ (بلاروس) صفر
خاچاطور پاپیکیان (ارمنستان) ۹- ژامبولوف (قرقیزستان) ۷
حامد رشیدی ۸- مسعود کمروند ۶
رضا افضلی ۱۰- شماگی تودویا (گرجستان) صفر
نیمه نهایی:
رضا افضلی ۱۲- حامد رشیدی ۲
حاجی مراد گاجیف (آذربایجان) ۱۲- خاچاطور پاپیکیان (ارمنستان) ۷
شانس مجدد:
شماگی تودویا (گرجستان) ۱۳- امیرحسین کاووسی ۶
رده بندی:
خاچاطور پاپیکیان (ارمنستان) ۹– الکساندر هریهاروویچ (بلاروس) ۳
حامد رشیدی ۳ ضربه فنی – شماگی تودویا (گرجستان) صفر

۷۹ کیلوگرم:
مقدماتی:
مجتبی اصغری ۱۲- ماگومت تاگیر ژانگیشین (روسیه) ۲
نوری کوتان اوغلو (ترکیه) ۶- گریگور گریگوریان (ارمنستان) ۳
حمید زرین پیکر ۵- رضا آرش ۲
یک هشتم:
جبرئیل حسن اف (آذربایجان) ۳- علیرضا قاسمی ۲
سجاد غلامی، برنده – احمد جفاکش (شرکت نکرد)
محمد جواد حمیدی ۱۲- باگومدوف (روسیه) ۸
اندر جوشکون (ترکیه) ۱۶- ایلگیز ژاکیپبکوف (قرقیزستان) ۶
نصیر اف (قرقیزستان) ۵- پیتر ناگی (مجارستان) ۴
بهمن تیموری ۱۰- امین حسن تبار صفر
علی سوادکوهی ۱۰- مجتبی اصغری ۲
حمید زرین پیکر ۷- نوری کوتان اوغلو (ترکیه) ۳
یک چهارم:
جبرئیل حسن اف (آذربایجان) ۱۱- سجاد غلامی ۵
محمدجواد حمیدی ۱۲- اندر جوشکون (ترکیه) ۲
بهمن تیموری ۱۰- نصیراف (قرقیزستان) صفر
علی سوادکوهی ۴- حمیدرضا زرین پیکر ۲
نیمه نهایی:
جبرئیل حسن اف (آذربایجان) ۴- محمدجواد حمیدی ۳
بهمن تیموری ۸- علی سوادکودهی صفر
شانس مجدد:
سجاد غلامی، برنده – علیرضا قاسمی (حاضر نشد)
نصیراف (قرقیزستان)، برنده- امید حسن تبار (حاضر نشد)
رده بندی:
محمدجواد حمیدی ۱۳- سجاد غلامی ۲
علی سوادکوهی ۷- نصیراف (قرقیزستان) ۵

۸۶ کیلوگرم:
مقدماتی:
کامران قاسم پور ۶- ماگومدگادجی خاتیف (آذربایجان) صفر
حسین خداکرمی، برنده ۲ ضربه فنی – مراد سلیمان اف (آذربایجان) ۶
حامد عاشق حسینی ۱۳- هوانس مخیتاریان (ارمنستان) ۶
عثمان گوچن (ترکیه) برنده – ابوالفضل هاشمی (شرکت نکرد)
احمد بذری ۶ ضربه فنی- رضا مظفری صفر
یک چهارم:
مسعود مددی ۱۲- سید علی موسوی ۲
کامران قاسم پور ۱۰- مرصاد مرغزاری صفر
حسین خداکرمی ۶- حامد عاشق حسینی ۲
احمد بذری ۱۲- عثمان گوجن (ترکیه) ۶
نیمه نهایی:
احمد بذری ۸- حسین خداکرمی ۵
کامران قاسم پور ۳- مسعود مددی صفر
شانس مجدد:
عثمان گوجین (ترکیه)، برنده – رضا مظفری (حاضر نشد)
مرصاد مرغزاری ۱۱ ضربه فنی- ماگومد خاتیف (آذربایجان)
رده بندی:
مرصاد مرغزاری، برنده – مسعود مددی (حاضر نشد)
عثمان گوجن (ترکیه) ۱۲- حسین خداکرمی ۱

۹۲ کیلوگرم:
مقدماتی:
ارشک محبی ۱۱- محمدجواد پورنوری صفر
حسین شهبازی ۷- کریمکولوف (قرقیزستان) صفر
یک هشتم:
شریف شریف اف (آذربایجان) ۸- سلیمان کارادنیز (ترکیه) ۱
محمدجواد ابراهیمی ۱۱- سارگیس هووسپیان (ارمنستان) صفر
پژمان فضل الله تبار ۱۰- صمد اوز ارسلان (ترکیه) ۹
محمدحسین فیروزپور ۸ – امیر ارسلان تاتاری صفر
مکی سیمونیا (گرجستان) برنده – رضا بیات (شرکت نکرد)
شامیل زوبایروف (آذربایجان) ۸- ابراهیم بلوک باشی (ترکیه) ۲
علی آرین پور ۵- میهالی زابو (مجارستان) ۴
ارشک محبی ۷- حسین شهبازی ۱
یک چهارم:
محمد جواد ابراهیمی ۵- شریف شریف اف (آذربایجان) ۲
محمدحسین فیروزپور ۴- پژمان فضل الله تبار صفر
شامیل زوبایروف (آذربایجان) ۱۰- علی آرین پور صفر
ارشک محبی ۱۱- مکی سیمونیا (گرجستان) صفر
نیمه نهایی:
محمدجواد ابراهیمی ۶- محمد حسین فیروزپور ۲
ارشک محبی ۴- شامیل زوبایروف (آذربایجان) ۲
شانس مجدد:
شریف شریف اف (آذربایجان) ۱۰- سارگیس هوسپیان (ارمنستان) صفر
حسین شهبازی ۱۰- محمدجواد پورنوری صفر
حسین شهبازی ۵- مکی سیمونیا (گرجستان) صفر
رده بندی:
شریف شریف اف (آذربایجان) ۱۰- محمدحسین فیروزپور صفر
حسین شهبازی ۴- شامیل زوبایروف (آذربایجان) ۲

۹۷ کیلوگرم:
مقدماتی:
ماگومد موسی یف (قرقیزستان) ۱۰- آرمان مکرتچیان (ارمنستان) صفر
نورماگمد گادجیف (آذربایجان) ۱۰- حسین رمضانیان صفر
حامد زرین کمر ۱۰- هادی وفایی پور صفر
عباس فروتن ۵ – فاتح یاشارلی ۲
یک چهارم:
دانیال شریعتی نیا، برنده – علی شعبانی (شرکت نکرد)
علیرضا گودرزی ۱۰- نورداولتوف (قرقیزستان) صفر
نورماگومد گادجیف (آذربایجان) ۴- ماگومد موسی یف (قرقیزستان) صفر
حامد طالبی زرین کمر ۱۱، ضربه فنی- عباس فروتن صفر
نیمه نهایی:
علیرضا گودرزی ۱۰- دانیال شریعتی نیا ۸
نورماگومد گاجیف (آذربایجان) ۳- حامد طالبی زرین کمر ۲
شانس مجدد:
ماگومد موسی یف (قرقیزستان) ۵ ضربه فنی- حسین رمضانیان صفر
رده بندی:
دانیال شریعتی نیا ۱۱- نورداولتوف (قرقیزستان) صفر
حامد طالبی زرین کمر ۵- ماگومد موسی یف (قرقیزستان) صفر
فینال: علیرضا گودرزی، برنده – نورماگومد گادجیف (آذربایجان) به دلیل مصدومیت کشتی نگرفت.

۱۲۵ کیلوگرم:
مقدماتی:
امین طاهری ۷ – محمد مرادی ۳
امیر محمدی ۱۲- آندرانیک گالستیان (ارمنستان) ۲
علیرضا گرزبر ۹- امیر یاری صفر
وحید یوسف وند، برنده – سید مهدی هاشمی (شرکت نکرد)
ژاپوف (قرقیزستان) برنده – جابر صادق زاده (شرکت نکرد)
یک چهارم:
امیر محمدی ۵- وحید یوسف وند صفر
یداله محبی ۶ ضربه فنی- الکسی ژورژولیانی (گرجستان) صفر
امین طاهری ۸- جعفر شمس ناتری ۲
علیرضا گرزبر ۱۵- ژاپویف (قرقیزستان) ۴
نیمه نهایی:
یداله محبی ۵- امین طاهری ۲
امیر محمدی ۶- علیرضا گرزبر ۱
شانس مجدد:
آندرانیک گالستیان (ارمنستان) ۱۶- وحید یوسف وند ۱۱
رده بندی:
امین طاهری ۱۵- الکسی ژورژولیانی (گرجستان) ۶
آندرانیک گالستیان (ارمنستان) برنده – علیرضا گرزبر (حاضر نشد)

درباره ی پریا دادوند

همچنین ببینید

بازار مسکن مسدود نیست

رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان این‌که در بازار مسکن خرید و فروش انجام می‌شود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *