شنبه 27 بهمن 1397
قالب وردپرس
خانه / اخبار / رد صلاحیت ۱۰ کاندیدای فدراسیون کاراته / وضعیت نامشخص فرجی برای حضور در انتخابات

رد صلاحیت ۱۰ کاندیدای فدراسیون کاراته / وضعیت نامشخص فرجی برای حضور در انتخابات

10 نفر از کاندیداهای ریاست فدراسیون کاراته رد صلاحیت شدند و صادق فرجی رئیس پیشین این فدراسیون نیز تا این لحظه نتوانسته مدارک لازم برای ادامه به کار را ارائه کند تا وی نیز وضعیت نامشخصی برای حضور در انتخابات داشته باشد.

به گزارش ایسنا، انتخابات ریاست فدراسیون کاراته روز ۲۳ اسفندماه برگزار می‌شود. در حالی که عنوان شد تعداد ۲۰ نفر برای حضور در انتخابات کاراته ثبت نام کرده‌اند، در لحظات پایانی انجام ثبت‌نام نیز ۳ نفر دیگر به این تعداد اضافه شدند اما هیچ اشاره‌ای به نام این افراد نشد!

در فاصله یک ماه تا برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون کاراته، حسین افراسیابی، محمدرضا باتوانی، محمدرضا برزگر، قاسم سعیدی مغانلو، حبیب خانی، علی خرمی، مجید رمضانی مقدم، علی حسین شاکری، ارسلان غلامی و سعید نصرالهی به دلیل نداشتن سوابق مدیریتی کافی بر اساس تبصره ۲ ماده ۶ آئین نامه انتخابات ریاست فدراسیون‌های ورزشی برای حضور در انتخابات این فدراسیون رد صلاحیت شدند.

محمد صادق فرجی رئیس پیشین فدراسیون کاراته نیز به دلیل ابلاغ قانون منع ادامه فعالیت بازنشستگان و عدم ارائه مدارک ادامه به کار هنوز وضعیت نامشخصی برای حضور در انتخابات دارد و تا ۱۵ روز قبل از برگزاری مجمع انتخاباتی در صورت ارائه مدارک ادامه به کار می‌تواند در انتخابات شرکت کند در غیر این صورت از حضور در انتخابات کنار گذاشته خواهد شد.

درباره ی پریا دادوند

همچنین ببینید

متولیان جلوی قاچاق خاک را بگیرند / فرسایش سالانه ۲ میلیارد تن خاک

قاچاق خاک گرچه موضوع جدیدی نیست اما هنوز ابهاماتی حول این مسئله وجود دارد؛ البته …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *