پنجشنبه 27 دی 1397
قالب وردپرس
خانه / سردبیر / آغاز طرح زمستانی پلیس، دستگاه های امدادی و خدماتی درکهگیلویه و بویراحمد

آغاز طرح زمستانی پلیس، دستگاه های امدادی و خدماتی درکهگیلویه و بویراحمد

 

1495292پیشتاز خبر : همزمان با سراسر کشور ، مانور زمستانی دستگاه های خدمات رسان قبل ظهر امروز در یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

به گزارش پیشتاز خبر ؛ مانور زمستانی دستگاه های خدمات رسان ظهر امروز در یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد.

بنا به این گزارش؛ در این مانور که از مقابل پلیس راه یاسوج – اصفهان آغاز شد دستگاه های اجرایی شامل راهداری، حمل و نقل و جاده ای، هلال احمر ، اورژانس 115، آتش نشانی، پلیس راه و راهور، خودروهای یدک کش، یگان ویژه و پلیس افتخاری حضور داشتند.

جانشین فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد در این ایین گفت:این طرح همزمان با سراسر کشور با هدف تسهیل در تردد خودروهای ناوگان عمومی ، ارتقای سطح ایمنی و تردد خودروها در سطح جاده های موصلاتی استان کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد.

سرهنگ کیقباد مصطفایی افزود: امیدواریم با اجرای این طرح شاهد افزایش ضریب ایمنی و تردد خودروها باشیم و آمار سوانح و حوادث جاده ای نیز به پایین ترین سطح ممکن برسد.

وی بیان کرد : در جریان این طرح علاوه بر استفاده از ظرفیت کلی پلیس راه و راهور در صورت نیاز از نیروهای ستادی ، یگان ویژه و پلیس های افتخاری نیز استفاده خواهد شد.

مصطفایی ابراز داشت: 38 تیم گشت آشکار پلیس راه، تمام جاده های مواصلاتی استان را تحت پوشش قرار می دهند و 8 تیم گشت ثابت در مناطق سردسیری استان شامل بویراحمد و دنا بصورت 24 ساعته در راهدارخانه ها خدمات رسانی خواهند کرد.

وی افزود: 5 تیم گشت غیر محسوس نیز وضعیت ترافیک جاده ای را پوشش می دهند.

درباره ی mino

همچنین ببینید

افزایش نگران کننده زنان سیگاری و قلیونی

در سالهای اخیر با افزایش تعداد زنان سیگاری، انواع سرطان به ویژه سرطان سینه درجمعیت زنان سیگاری روند صعودی داشته که تداوم این روند نگران کننده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *